Jak sprawić mu przyjemność

Z prastarej hinduskiej sztuki miłości pochodzi technika masażu, która może zapewnić niepowtarzalne wrażenia również współczesnemu mężczyźnie. Ten rodzaj masażu redukuje napięcie mięśni w obrębie miednicy i przygotowuje "vajra" (penisa) na doświadczenie znacznie intensywniejszego orgazmu.

Poproś partnera, by położył się na plecach i nieco rozchylił nogi. Lekko ogrzej dłonie i posmaruj je dość obficie balsamem do ciała lub oliwką kosmetyczną. Zaciśnij pięść tak, by kciuk odstawał na zewnątrz. Wykorzystując płaski obszar środkowej części zaciśniętych palców (między właściwą pięścią a kłykciami) masuj krocze mężczyzny, tzn. odcinek między moszną a odbytem. Jednocześnie drugą dłonią pieść jego penis - od nasady po czubek. Obiema dłońmi staraj się poruszać w tym samym, równym tempie. Przekonasz się, że podarujesz swojemu facetowi niesamowitą rozkosz!

Cosmo'03


Jak sprawić mu przyjemność

Zobacz również:
IP:54.158.164.47, host: ec2-54-158-164-47.compute-1.amazonaws.com
Komentarze i opinie
  • kaśka kaśka

    Prowokuje wzrokiem - obserwujcie się wzajemnie przez do najmniej jedną minutę. Na początku może to być krępujące, ale ta sytuacja spowoduje że współżycie okaże się naprawdę głębokim doznaniem.

    dodano 2010-12-01 14:48:53, przez apn-95-40-147-9.dynamic.gprs.plus.pl
© 2010-2015 by SEKSPERT.info nevserv!